Hakkımızda - RMS ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. - RMS SES VE IŞIK SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1989 yılında kurulmuş olup tüm Karadeniz Bölgesine hitap eden yapısıyla bu güne kadar başarılı çalışmalar ortaya koymuştur.
2008 yılında markalaşma sürecine girerek ses ve ışık sistemleri üzerine geçmiş yıllardan almış olduğumuz tecrübe deneyim ve bilgi birikimi giderek katlanmıştır.Bu sayede bölgeden genişleyerek önce yurt genelinde ardından da yurt dışında başarılı çalışmalara imza atılmıştır.
Amacımız müşterinin istek ve beklentilerine tam karşılık verebilmek için teknolojinin tüm imkanlarını en doğru şekilde kullanmaktan geçmektedir.
İyi ve kaliteli sonuca ulaşmak için ,mükemmeliyetçi yaklaşımla bilgi ve tecrübeye dayalı çalışmayı ilke edindik.
Ürün ve sistemler,müşteri memnuniyeti, elektronik sektörü,teknoloji mühendisliği konusunda marka olmuş RMS karmaşık ve büyük projelerin güvenilir adresi…

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin beklentilerini aşarak sunarken,sorumluluğumuzun bilincinde,teknolojideki gelişmeleri hızlı bir şekilde kullanışlı,güvenilir ürünlere ve hizmetlere dönüştürerek,profesyonel yönetim anlayışıyla sektörde aranılan,güvenilen ve öncü bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ
Değişen dünyada ilerleyen markamızla ,vizyonumuz etrafında,ülkemize ve müşterilerimize kaynak ve değer yaratan örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.
Hedefimiz dünya şirketi olmak, iç pazarda liderliği yakalamak, müşterilerimizin stratejik beklentilerine en kısa sürede uyum sağlamak ve kalite-maliyet süre olarak mükemmel servis vererek kendi konumumuzda öncelikli tercih edilen ve güvenilir olmaktır.